VJ2225Y474KXCAT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | VJ2225Y474KXCAT |
Beskrivelse | CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225 |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.47 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | VJ2225Y474KXCAT Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 2225 (5763 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,220" L x 0,250" B (5,59mm x 6,35mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,086" (2,18mm) |