VJ2225Y474KXCAT er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 1.854
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 1.605
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 860
0.47 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)