VJ2225Y473KXFAT4X
DigiKeys varenummer
720-2104-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-2104-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-2104-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ2225Y473KXFAT4X
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 2KV X7R 2225
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ2225Y473KXFAT4X Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,250" B (5,59mm x 6,35mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)