VJ2225Y103KBGAT4X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
KEMET
På lager: 274
10000 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ2225Y103KBGAT4X
DigiKeys varenummer
VJ2225Y103KBGAT4X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ2225Y103KBGAT4X
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 1KV X7R 2225
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ2225Y103KBGAT4X Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, blød terminering, højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Aktiv
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,226" L x 0,250" B (5,74mm x 6,35mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)