VJ2008Y331KXUSTX1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
330 pF ±10% 250VAC Keramiske kondensatorer X7R 2008 (5020 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ2008Y331KXUSTX1A
DigiKeys varenummer
720-VJ2008Y331KXUSTX1ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ2008Y331KXUSTX1A
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav dissipationsfaktor
Serie
Klassificeringer
X1, Y2
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,080" B (5,08mm x 2,03mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)