VJ1825Y473KXGAT
DigiKeys varenummer
720-VJ1825Y473KXGATTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1825Y473KXGAT
Beskrivelse
MLCC
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1825Y473KXGAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)