VJ1825Y184KXEAT
DigiKeys varenummer
720-1145-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1825Y184KXEAT
Beskrivelse
CAP CER 0.18UF 500V X7R 1825
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.18 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1825Y184KXEAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Aktiv
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)