VJ1812Y474KXBAT
DigiKeys varenummer
720-1832-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1832-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1832-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1812Y474KXBAT
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1812Y474KXBAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)