VJ1812Y274JBAAT4X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
0.27 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1812Y274JBAAT4X
DigiKeys varenummer
VJ1812Y274JBAAT4X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1812Y274JBAAT4X
Beskrivelse
CAP CER 0.27UF 50V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1812Y274JBAAT4X Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Størrelse/dimension
0,183" L x 0,126" B (4,65mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)