VJ1812Y103JXEAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1812Y103JXEAT
DigiKeys varenummer
720-2082-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1812Y103JXEAT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1812Y103JXEAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)