VJ1812A181JBAAT4X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
180 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1812A181JBAAT4X
DigiKeys varenummer
VJ1812A181JBAAT4X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1812A181JBAAT4X
Beskrivelse
CAP CER 180PF 50V NP0 1812
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1812A181JBAAT4X Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,183" L x 0,126" B (4,65mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)