VJ1808Y183KBLAT4X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
0.018 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1808Y183KBLAT4X
DigiKeys varenummer
VJ1808Y183KBLAT4X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1808Y183KBLAT4X
Beskrivelse
CAP CER 0.018UF 630V X7R 1808
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1808Y183KBLAT4X Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Serie
Applikationer
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,186" L x 0,080" B (4,72mm x 2,03mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)