VJ1210Y564KBAAT4X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
0.56 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1210Y564KBAAT4X
DigiKeys varenummer
VJ1210Y564KBAAT4X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210Y564KBAAT4X
Beskrivelse
CAP CER 0.56UF 50V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1210Y564KBAAT4X Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Størrelse/dimension
0,132" L x 0,098" B (3,35mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)