VJ1210Y334JXBAT
DigiKeys varenummer
VJ1210Y334JXBAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210Y334JXBAT
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1210Y334JXBAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)