VJ1210Y223KXGAT5Z
DigiKeys varenummer
720-1053-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1053-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1053-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210Y223KXGAT5Z
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1210Y223KXGAT5Z Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)