VJ1210Y153KXEAT
DigiKeys varenummer
VJ1210Y153KXEAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210Y153KXEAT
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 500V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1210Y153KXEAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)