VJ1210Y105KXAAT
DigiKeys varenummer
720-1822-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1822-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1822-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210Y105KXAAT
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1210Y105KXAAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)