VJ1210Y103JXBAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1210Y103JXBAT
DigiKeys varenummer
VJ1210Y103JXBAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210Y103JXBAT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1210Y103JXBAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)