VJ1210A152JXEAT
DigiKeys varenummer
720-VJ1210A152JXEATTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ1210A152JXEATCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ1210A152JXEATDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210A152JXEAT
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 500V C0G/NP0 1210
Detaljeret beskrivelse
1500 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1210A152JXEAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)