VJ1210A103JXAAT
DigiKeys varenummer
720-1815-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1815-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1815-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210A103JXAAT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1210A103JXAAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)