VJ1210A102FXEAT
DigiKeys varenummer
VJ1210A102FXEAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1210A102FXEAT
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±1% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1210A102FXEAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)