VJ1206Y823JXXAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
0.082 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206Y823JXXAP
DigiKeys varenummer
VJ1206Y823JXXAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y823JXXAP
Beskrivelse
CAP CER 0.082UF 25V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y823JXXAP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)