VJ1206Y473KXAPW1BC
DigiKeys varenummer
720-VJ1206Y473KXAPW1BCTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ1206Y473KXAPW1BCCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ1206Y473KXAPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y473KXAPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y473KXAPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)