VJ1206Y472KXXMP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 5.923
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
4700 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206Y472KXXMP
DigiKeys varenummer
VJ1206Y472KXXMP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y472KXXMP
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 25V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y472KXXMP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)