VJ1206Y331KXXCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
330 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206Y331KXXCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ1206Y331KXXCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y331KXXCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 330PF 25V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y331KXXCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)