VJ1206Y223JXCMC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
KEMET
0.022 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206Y223JXCMC
DigiKeys varenummer
VJ1206Y223JXCMC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y223JXCMC
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y223JXCMC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)