VJ1206Y184MLAAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ1206Y184MLAAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y184MLAAJ32
Beskrivelse
CAP CER 180000 PF 50V X7R 1206 P
Detaljeret beskrivelse
0.18 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y184MLAAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)