VJ1206Y123KBLAT4X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
0.012 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206Y123KBLAT4X
DigiKeys varenummer
VJ1206Y123KBLAT4X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y123KBLAT4X
Beskrivelse
CAP CER 0.012UF 630V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y123KBLAT4X Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Størrelse/dimension
0,132" L x 0,063" B (3,35mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)