VJ1206Y104MXXMP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 46
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
0.1 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206Y104MXXMP
DigiKeys varenummer
VJ1206Y104MXXMP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y104MXXMP
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y104MXXMP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)