VJ1206Y103MLEAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ1206Y103MLEAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ1206Y103MLEAJ32CT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ1206Y103MLEAJ32DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y103MLEAJ32
Beskrivelse
CAP CER 10000 PF 500V X7R 1206 P
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±20% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y103MLEAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)