VJ1206Y103KXCAC
DigiKeys varenummer
720-VJ1206Y103KXCACTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ1206Y103KXCACCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ1206Y103KXCACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y103KXCAC
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y103KXCAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)