VJ1206Y103KXCAC | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | VJ1206Y103KXCAC |
Beskrivelse | CAP CER 10000PF 200V X7R 1206 |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10000 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | VJ1206Y103KXCAC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,067" (1,70mm) |