VJ1206Y103KXAAC
DigiKeys varenummer
720-1796-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1796-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1796-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y103KXAAC
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y103KXAAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)