VJ1206Y102KXCAC
DigiKeys varenummer
720-VJ1206Y102KXCACTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ1206Y102KXCACCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ1206Y102KXCACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206Y102KXCAC
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1206Y102KXCAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)