VJ1206H333KXAAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.033 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206H333KXAAT
DigiKeys varenummer
VJ1206H333KXAAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206H333KXAAT
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V X8R 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1206H333KXAAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)