VJ1206A470GXCMC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
47 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206A470GXCMC
DigiKeys varenummer
VJ1206A470GXCMC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206A470GXCMC
Beskrivelse
CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206A470GXCMC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)