VJ1206A332FXBAT
DigiKeys varenummer
720-VJ1206A332FXBATTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ1206A332FXBATCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ1206A332FXBATDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206A332FXBAT
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1206A332FXBAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)