VJ1206A272FXBMR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
KEMET
2700 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206A272FXBMR
DigiKeys varenummer
VJ1206A272FXBMR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206A272FXBMR
Beskrivelse
CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206A272FXBMR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)