VJ1206A271GXEAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
270 pF ±2% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206A271GXEAT
DigiKeys varenummer
VJ1206A271GXEAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206A271GXEAT
Beskrivelse
CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206A271GXEAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)