VJ1206A1R5BXCAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
1.5 pF ±0,1pF 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206A1R5BXCAP
DigiKeys varenummer
VJ1206A1R5BXCAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206A1R5BXCAP
Beskrivelse
CAP CER 1.5PF 200V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206A1R5BXCAP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)