VJ1206A152JXAAT
DigiKeys varenummer
720-1782-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1782-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1782-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206A152JXAAT
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1500 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1206A152JXAAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)