VJ1206A150FXACW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
15 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1206A150FXACW1BC
DigiKeys varenummer
VJ1206A150FXACW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206A150FXACW1BC
Beskrivelse
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ1206A150FXACW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)