VJ1206A102JXRAT5Z
DigiKeys varenummer
720-1781-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1781-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1781-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1206A102JXRAT5Z
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 1.5KV NP0 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ1206A102JXRAT5Z Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)