VJ1111D470GXLAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 pF ±2% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1111 (2828 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1111D470GXLAT
DigiKeys varenummer
720-VJ1111D470GXLATTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1111D470GXLAT
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,117" L x 0,110" B (2,98mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,59mm)