VJ1111D3R0BXGQT
DigiKeys varenummer
720-VJ1111D3R0BXGQTTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ1111D3R0BXGQTCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ1111D3R0BXGQTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1111D3R0BXGQT
Detaljeret beskrivelse
3 pF ±0,1pF 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1111 (2828 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,117" L x 0,110" B (2,98mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,59mm)