VJ1111D2R2BXGAR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.2 pF ±0,1pF 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1111 (2828 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1111D2R2BXGAR
DigiKeys varenummer
720-VJ1111D2R2BXGARTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1111D2R2BXGAR
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,117" L x 0,110" B (2,98mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,59mm)