VJ1111D131GXLQJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
130 pF ±2% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1111 (2828 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1111D131GXLQJ
DigiKeys varenummer
720-VJ1111D131GXLQJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ1111D131GXLQJ
Beskrivelse
MLCC
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,117" L x 0,110" B (2,98mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,59mm)