VJ1111D100JXRAJ
DigiKeys varenummer
720-1452-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1452-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1452-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ1111D100JXRAJ
Beskrivelse
CAP CER 10PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±5% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1111 (2828 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ1111D100JXRAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1111 (2828 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,117" L x 0,110" B (2,98mm x 2,79mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,59mm)