VJ0805Y332MLJAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ0805Y332MLJAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805Y332MLJAJ32
Beskrivelse
CAP CER 3300 PF 16V X7R 0805 PB
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0805Y332MLJAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)