VJ0805V334ZXAPW1BC
DigiKeys varenummer
720-VJ0805V334ZXAPW1BCTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0805V334ZXAPW1BCCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805V334ZXAPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 50V Y5V 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF -20%, +80% 50V Keramiske kondensatorer Y5V (F) 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0805V334ZXAPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)